FG DJs | Sezer Uysal 

Sezer Uysal

Elektronik müzikle 17 yaşında Bursa'da uğraşmaya başlayan Sezer Uysal, bu alandaki yeteneklerini sergilemeye ve geliştirmeye devam ederek, Türkiye’nin bu alanda ki en usta isimleri arasına girmiştir. Akademik olarak herhangi bir çalışma da bulunmamasına karşılık, oldukça başarılı parçalara imza atarak, yeteneğini müzik yapımcılığı alanında da ispat etmiştir.

 

Dünyaca ünlü "Prodigy" grubunun "Breathe" isimli parçasına yaptıgı cover ile Dubfire, Flash Brothers, Thomas Penton, Eric Entrena ve daha birçok ünlü isimden olumlu tepkiler alan Sezer Uysal, gelişimini noktalamayarak birçok kesim tarafından takdire şayan eserler ortaya koymakla taçlandırıldı.

 

Rusya, Finlandiya, Hong Kong, Türkiye ve dünyadaki birçok elektronik müzik etkinliğinde performans gösteren Sezer Uysal, o dönemlerde kendisini yeni yeni tanımaya başlayan insanlar tarafından hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır.

 

 

Kuruculuğunu kendisinin üstlendiği ve 2008 yılında hayata geçirdiği ilk plak şirketi "Dark Pleasure Records" ile sayısız parçalar yayınlayan Uysal, 'Buddha Bar' isimli albümün 14. sayısına 'Baku' isimli parçası ile girmeyi başararak dans müziği alanında olağan dışı başarılarının yetenek, inanç, kulak gibi birçok faktörün sentezlenmesi sonucunda olabileceğini düşündüğünü ve hiç bir başarının kendiliğinden gelemeyeceğini belirtmiştir. Günümüzde ise, FG 93.7’deki programına devam eden Sezer Uysal, dünyanın bir çok ülkesinde çalarak, dinleyici kitlesini büyütmeye devam ediyor. 

My dub track
All Rights Reserved © 2012 FG DJ’S