FG DJs | Birol Giray ‘BeeGee’ 

Birol Giray ‘BeeGee’

Müzik hayatına 1982 yılında İstanbul’da başlayan Birol Giray, BeeGee ismiyle Türkiye ve yurtdışında halen başarıyla sürdürdüğü 30 seneyi aşan DJ’lik kariyerinin yanı sıra, Türkiye’de eğlence sektörü ve müzik radyoculuğu konularında önemli başarılara imza atmıştır.

Kurucuları arasinda rol oynadığı Staras ve Power FM görevleriyle eşzamanlı organizasyon alanında Ahmet San ile önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir.

 

1997 yılında kurulan ve halen Türkiye’nin en önemli müzik organizasyonlarının arkasında yer alan Production Department’ı takiben, 1999 yılında Türkiye’nin en büyük elektronik müzik markası ve radyosu FG’yi yaratarak sirket gruplarina 2005 yilinda eşsiz yayın akışı ve müzikal kaliteye sahip Lounge FM’i dahil etmişlerdir.

 

Daft Punk, Jamiroquai, The Prodigy ve türünün önemli örneklerinden sayısız isimi çeşitli organizasyonlarda türk dinleyicilere ulaştırmış olmanın yanı sıra, uluslararası çevrede de dikkat çeken Electronica Festival ve Chill-Out Festival organizasyonlarını halen başarıyla sürdürmektedir.

 

Facebook: https://www.facebook.com/beegeefg937

Twitter: https://twitter.com/birolgiray      

Instagram: https://instagram.com/birolgiray/  

Youtube: https://www.youtube.com/user/beegeefg937

 

Soundcloud: soundcloud.com/mixedbybeegee

My dub track
All Rights Reserved © 2012 FG DJ’S